Mūsų paslaugos

Kuriame specializuotą programinę įrangą pagal konkrečius kliento poreikius

Pritaikome jau paruoštas mūsų programas kliento poreikiams

PATIRTIS

   Sukaupėme 25 metų patirtį kuriant kokybiškas, stabilias, gyvybingas programas. Manome, kad esame savo srities ekspertai, puikiai suprantame ko nori ir tikisi klientas. Išsamios žinios apie programinės įrangos kūrimą ir plėtrą leidžia pateikti stabilius, draugiškus ir lengvai įsisavinamus produktus.

   Laikas ir biudžetas yra du svarbiausi verslo aspektai. Stengiamės be reikalo negaišinti Jūsų brangaus laiko. Iš pat pradžių stengiamės įvertinti visas projekto puses, kad išlaikytume numatytus terminus ir kainą.

DĖMESYS KLIENTUI

   Mes atidžiai ir neformaliai įsiklausome į kliento poreikius ir stengiamės padėti spręsti problemas ir pasiekti numatytus tikslus. Kas dirbo su mumis, žino, kad esame “apsėsti” dėl programų kokybės, patikimumo, tinkamumo naudoti.

   Stengiamės kliento neapkrauti techniniu žargonu ir viską paaiškinti žmoniška lietuvių kalba. Mums svarbu, kad klientas suprastų, ką mes darome, ir pasitikėtų mūsų veiksmais. Stengiamės informuoti apie visus vykdomo projekto žingsnius: periodiškai pateikiame kliento vertinimui bandomąsias programų versijas.

PALAIKYMAS

   Skaitmeninė aplinka – sudėtinga ir greitai kintanti. Nuolat atsiranda naujos technologijos. Verslo aplinka ir poreikiai taip pat nuolat kinta, todėl programinė įranga turi vystytis ir augti kartu su kliento veikla.

   Mes pasiruošę padėti, kai kyla klausimai ar problemos dėl programinės įrangos. Programų priežiūros ir palaikymo paslaugos mums yra tokios pat svarbios, kaip ir naujų programų kūrimas.  Nuotolinės prieigos technologijos leidžia prižiūrėti programas nepriklausomai nuo geografinės padėties.

Dėl programavimo paslaugų kreipkitės e-paštu  info@deltasoft.lt arba tel. +370 686 33880.