t

Kaip teikiama pagalba programų klientams?

Pagalba ir konsultacijos paprastai teikiame telefonu, nuotoliniu būdu prisijungdami prie kliento kompiuterio.  Prisijungimui prie kliento kompiuterio reikalinga pagalbinė programėlė Ammy Admin iš   www.ammyy.com  (paspauskite žalią mygtuką “Atsisiųsti naujausią Ammy Admin” ir išsaugokite programėlę ammyy.exe savo kompiuterio darbalaukyje).

Jei nuotoliniu būdu problemos išspręsti neįmanoma, galime atvykti į kliento darbo vietą. Klientams, neturintiems aptarnavimo sutarties, konsultacijos valanda kainuoja 35 EUR su PVM.

t

Ar galima su programa dirbti prisijungus per internetą?

Galima. Tam naudojama speciali programa – terminalų serveris. Plačiau galite paskaityti čia:

http://www.aadsserveris.lt

Pagrindiniame kompiuteryje įdiegtas AADS serveris leis su apskaitos programomis dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, iš bet kokio kito kompiuterio. Jei kyla klausimų dėl AADS įdiegimo, rašykite, skambinkite mums.

t

Kaip programą su jos duomenimis perkelti į kitą kompiuterį?

Į naują kompiuterį perkelkite visą programos darbinį aplanką. Ir viskas.

Programa Viola paprastai diegiama aplanke C:\Viola, sąskaitų spausdinimo programa  – C:\Saskaitos, mokėjimų programa  – C:\Mokejimai ir pan.

DĖMESIO: jei programa buvo įdiegta aplanke C:\Program Files,  tai MS WINDOWS (Vista, 7, 8, 10) sistema duomenis gali laikyti “giliau” . Pavyzdžiui, sąskaitų programos duomenys saugomi aplanke C:\Users\[username]\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Saskaitos. Duomenų failus *.tps iš šio aplanko nukopijuokite naujame kompiuteryje į tą patį aplanką, kuriame įdiegta pati programa ( pvz. į C:\Saskaitos).

t

Kaip ankstesnės programos WSASK duomenis pritaikyti atnaujintai sąskaitų programai DSASK 1.70?

Ankstesnės WSASK 1.66 programos duomenų perkėlimo į naująją programą eiga:

1. Pasidarykite atsarginę senosios programos aplanko kopiją.
2. Instaliuokite atnaujintą programą DSASK 1.70
3. Į naujosios programos DSASK pagrindinį aplanką perkelkite senosios programos WSASK duomenis – aplanką [Duomenys]

4. Įvykdykite programėlę fmdsask.exe

DĖMESIO: jei ankstesnė programa WSASK buvo įdiegta aplanke C:\Program Files,  tai MS WINDOWS (Vista, 7, 8, 10) sistema duomenis gali laikyti “giliau”. Sąskaitų programos duomenys saugomi aplanke C:\Users\[username]\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Saskaitos. Duomenų failus iš šio aplanko nukopijuokite į aplanką, kuriame įdiegta naujoji programa ( pvz. į C:\DeltaSoft\DSask).

t

Ką daryti, jei sąskaitos PVM suma nesutampa su kasos aparato paskaičiuota suma?

 

Gali būti, kad dėl skirtingų apvalinimo metodų sąskaitos PVM suma keliais centais skiriasi nuo PVM sumos kasos čekyje. Tokiu atveju galima pakoreguoti PVM sumą sąskaitoje. PVM sumą programoje DSASK patiksliname pačioje sąskaitoje, o programoje DSASK PRO tiksliname PVM sumą sąskaitos eilutėje:

t

Kaip iš programos išvesti ataskaitą į failą ar išsiųsti elektroniniu paštu?

Dažniausiai elektroniniu paštu siunčiami  PDF formato failai (sąskaitos-faktūros, skolų suderinimo aktai). Tam tikslui panaudokite nemokamą programėlę  Pdf24 Creator. Atsisiųskite ją iš

https://en.pdf24.org/pdf-creator-download.html

ir įdiekite savo kompiuteryje. O prieš spausdindami ataskaitą mūsų programoje pasirinkite meniu punktą  “Failai” / “Spausdintuvo nustatymas” / “PDF24 PDF” ir suformuokite norimą ataskaitą į failą. Šį failą galite siųsti elektroniniu paštu.

Kitos geros nemokamos programėlės, kuriančios PDF failus:

http://www.pdfforge.org

http://www.bullzip.com

http://www.dopdf.com

t

Ką daryti, jei programa nerodo lietuviškų raidžių?

MS Windows sistemos nustatymuose turi būti nurodyta lietuviška lokalė:

Control Panel -> All Control Panel Items -> Regional Settings -> Administrative -> Change system locale -> Lithuanian

 

Valdymo Skydas -> Visi valdymo skydo elementai -> Regionas -> Administravimas -> Keisti sistemos lokalę -> Lietuvių

P.S. Sistemoje Windows 10 paukščiukas  [Beta versija: naudokite “Unikode” UTF-8 koduotę pasaulio kalbų palaikymui] turi būti nepažymėtas.

Turite klausimų, pasiūlymų? Parašykite mums:

4 + 15 =