KLIENTAMS


Kaip teikiama pagalba programų klientams?Pagalba ir konsultacijos paprastai teikiame telefonu, nuotoliniu būdu prisijungdami prie kliento kompiuterio.  Prisijungimui prie kliento kompiuterio reikalinga pagalbinė programėlė Ammy Admin iš

www.ammyy.com

Paspauskite "Pradėti darbą su Ammy Admin". Atsisiųskite šią programėlę į savo kompiuterį ir išsaugokite ją darbalaukyje.


Jei nuotoliniu būdu problemos išspręsti neįmanoma, galime atvykti į kliento darbo vietą. Klientams, neturintiems aptarnavimo sutarties, konsultacijos valanda kainuoja 35 EUR su PVM.Ar galima su programa dirbti prisijungus per internetą?


Galima. Tam naudojama speciali programa - terminalų serveris. Plačiau galite paskaityti čia:


http://www.aadsserveris.lt


Pagrindiniame kompiuteryje įdiegtas AADS serveris leis su apskaitos programomis dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, iš bet kokio kito kompiuterio. Jei kyla klausimų dėl AADS įdiegimo, rašykite, skambinkite mums.Kaip programą su jos duomenimis perkelti į kitą kompiuterį?


Į naują kompiuterį perkelkite visą programos darbinį aplanką. Ir viskas.

Programa Viola paprastai diegiama aplanke C:\Viola, sąskaitų spausdinimo programa  - C:\Saskaitos, mokėjimų programa  - C:\Mokejimai ir pan.

Dėmesio: jei programa buvo įdiegta aplanke C:\Program Files,  tai MS WINDOWS (Vista, 7, 8, 10) sistema duomenis gali laikyti "giliau" : pvz, sąskaitų programos duomenys saugomi aplanke C:\Users\[username]\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Saskaitos. Duomenų failus *.tps iš šio aplanko nukopijuokite naujame kompiuteryje į tą patį aplanką, kuriame įdiegta pati programa ( pvz. į C:\Saskaitos).
 


Kaip senus duomenis pritaikyti atnaujintai sąskaitų programai WSASK 1.66 ? 

       

Senos WSASK programos duomenų perkėlimo į naują programą eiga:


 1. Pasidarykite atsarginę senosios programos aplanko kopiją.
 2. Instaliuokite atnaujintą programą WSASK 1.66 (išpakuokite naujame aplanke).
 3. Į naujos programos pagrindinį aplanką įkelkite senos programos duomenis - tps failus:  istgpar.tps, klient.tps, paslaug.tps, saskait.tps, saskeil.tps, vezejai.tps.

 4. Poaplankis Duomenys turi būti tuščias. Jei ten yra failų,  pašalinkite juos.
 5. Įvykdykite programėlę fmwsask163.exe
 6. Įvykdykite programėlę fmwsask.exe

__________________________________________________________________________________

 

Kodėl WSASK 1.66 sąskaitoje nespausdina sumos eurais?


Todėl, kad sąskaitos įvedimo formoje nenurodyta valiuta EUR.

__________________________________________________________________________________


Kaip iš programos išvesti ataskaitą  į failą ar išsiųsti elektroniniu paštu? 


Dažniausiai elektroniniu paštu siunčiami  PDF formato failai (sąskaitos-faktūros, skolų suderinimo aktai). Tam tikslui panaudokite nemokamą programėlę  PdfCreator. Atsisiųskite ją iš


http://www.pdfforge.org/download 


ir įdiekite savo kompiuteryje. O prieš spausdindami ataskaitą mūsų programoje pasirinkite meniu punktą  "Failai" / "Spausdintuvo nustatymas" / "PdfCreator" ir suformuokite norimą ataskaitą į failą. Šį failą galite siųsti elektroniniu paštu.